HaasConnect umožňuje uživatelům držet krok s dobou

Haas Automation Europe

‚‚HaasConnect umožňuje uživatelům držet krok s dobou‘‘ od Haas Automation Europe

Haas Automation Europe uvádí na trh systém mobilního monitorování HaasConnect, který je určen pro všechny stroje vybavené řízením příští generace (NGC). HaasConnect poskytuje aktuální informace o stavu stroje (nečinnost, porucha, chod), rychlosti vřetena, korekci vřetena, době cyklu, aktivních alarmech a další. Operátoři tak mohou živě sledovat stav stroje a v klidu nechat stroje obrábět v bezobslužném provozu, zatímco vedoucí pracovníci mohou monitorovat, co se děje v dílně.

Systém HaasConnect, jenž byl vyvinut v souladu s projektem Industry 4.0, usnadňuje mobilní komunikaci mezi zařízením, nástroji a lidmi, aby poskytoval údaje o probíhajících operacích v reálném čase. K jeho přínosům se řadí zlepšená efektivita, bezpečnost a kvalita a v neposlední řadě také schopnost kontrolovat procesy s cílem předcházet vážnějším problémům. Zároveň přináší nové příležitosti k provádění proaktivní údržby.

Prostřednictvím zpráv SMS, e-mailových zpráv nebo webového rozhraní HaasConnect systém okamžitě informuje uživatele o změnách stavu zařízení, jako jsou aktivní alarmy, korekce posuvu, korekce vřetena, korekce rychloposuvu, spuštění cyklu a zastavení cyklu. Na základě vybraných typů upozornění je uživatel neustále informován o stavu příslušného zařízení.

Pokud chtějí zákazníci začít používat systém HaasConnect, nejprve si musí stáhnout aplikaci HaasConnect do svého mobilního zařízení z obchodu Apple Store nebo Google Play. Potom si v několika jednoduchých krocích založit účet HaasConnect na stránce HaasCNC.com, kde vyberou MyHaas a potom HaasConnect, aby propojili svůj stroj Haas s aplikací HaasConnect.

HaasConnect je k dispozici pro všechny stroje Haas se systémem NGC verze 100.16.000.1001 nebo novějším a s aktivním síťovým připojením.

Řízení příští generace (NGC) od Haas Automation je nejnovější vylepšení uživatelsky nejpřívětivějšího CNC řízení v odvětví. NGC přináší podstatně vylepšené uživatelské rozhraní, které nabízí ucelenější a přehlednější navigaci, výrazně lepší konektivitu a zcela nový systém vizuálního programování (VPS). Za vytvořením nejlepšíhohardwaru a softwaru pro řízení v tomto průmyslovém odvětví stojí roky vývoje.

Více novinek.

Haas Automation Europe (HAE) s potěšením oznamuje, že Nadace Gena Haase (GHF) daruje dalších 500 000...
Haas Automation Europe s potěšením oznamuje, že částka ve výši 425 000 USD (377 000 EUR) z Nad
Společnost Haas Automation Europe uspořádala velmi úspěšnou konferenci technických vzdělávacích středisek Haas (HT
Regionální střední škola Bilzen v belgickém městě Munsterbilzen, certifikované středisko HTEC (technické vzdělávací s
Tým Haas F1 požádal prodejce Haas, aby vyrobil a modifikoval komponenty pro závodní vůz. Haas Automation In
Adresa
Mercuriusstraat 28
1930
Zaventem
Belgie
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Evropa
Certifikát
DIN EN ISO 9001:2008
Založení
1983

O Haas Automation Europe

Haas Automation založil v roce 1983 pan Gene Haas a od té doby společnost vyrábí prvotřídní produkty za dostupné ceny. Společnost Haas Automation se zaměřuje spíše na velkoobjemové prodeje a nabízí větší standardní výbavu, více technologicky vyspělých inovací a robustnější konstrukce než pravděpodobně kterýkoli jiný výrobce CNC strojů na světě – a za lepší ceny!

Haas Automation je největším výrobcem obráběcích strojů v západním světě, přičemž vyrábí kompletní řadu CNC vertikálních obráběcích center, horizontálních obráběcích center, CNC soustruhů a otočných produktů. Společnost rovněž vyrábí různé speciální stroje, mezi které patří 5osá obráběcí centra, obráběcí centra pro výrobu forem, nástrojařské stroje a portálové obrysové frézy. Obráběcí stroje a otočné produkty Haas jsou stavěny podle přesných specifikací Gena Haase, aby poskytovaly vyšší přesnost, opakovatelnost a odolnost než jakékoli jiné obráběcí stroje na trhu.