Coriolisovy hmotnostní průtokoměry s komunikací Bluetooth

KROHNE Messtechnik GmbH

‚‚Coriolisovy hmotnostní průtokoměry s komunikací Bluetooth‘‘ od KROHNE Messtechnik GmbH

Zabezpečená bezdrátová komunikace se všemi průtokoměry OPTIMASS přes tablet nebo chytrý telefon Aplikace OPTICHECK Flow Mobile pro bezdrátové ověření, kontrolu a uvedení přístroje do provozu Hmotnostní průtokoměry s certifikací SIL a komunikací Bluetooth

Firma KROHNE přichází s variantou Bluetooth Low Energy (BLE) pro všechny Coriolisovy průtokoměry OPTIMASS x400 s převodníkem MFC 400. Prostřednictvím aplikace OPTICHECK Flow Mobile (pro iOS a Android) a chytrého telefonu nebo tabletu je možno provádět uvedení přístroje do provozu, jeho kontrolu, ověření a diagnostiku přes zabezpečenou bezdrátovou komunikaci. OPTIMASS s variantou BLE je momentálně jediným hmotnostním průtokoměrem s certifikací pro SIL a komunikací Bluetooth na trhu.

Variantu BLE je na přání možno objednat pro nový přístroj nebo i dodatečně v závislosti na verzi hardwaru převodníku stávajícího průtokoměru. Umožňuje bezdrátové ovládání na vzdálenost až 20 m / 65 ft, např. pro přístroje namontované na špatně přístupném místě. S vhodnými mobilními zařízeními je možné použití v nebezpečných prostorech v zóně 1. Varianta BLE je zatím k dispozici pro Evropu, schválení pro USA, Kanadu, Čínu a další země se připravuje.

Bluetooth je registrovanou ochrannou známkou Bluetooth Special Interest Group

Více novinek.

Rozšíření diagnostiky přístroje podle NE107 o speciální diagnostiku aplikace Detekce zablokování plováčku, pulzujícího proudění a chybné montáže po provedení údržby
Snímače teploty OPTITEMP TRA-H6x/-C6x se schválením 3A, FDA a EHEDG. Konec snímače s rychlou odezvou a malou chybou způsobenou vedením tepla pro dosažení vysoké přesnosti u krátkých jmenovitých délek. Modulární hygienické připojení G½: ocel na ocel & ocel na PEEK.
Adresa
Ludwig-Krohne-Strasse 5
47058
Duisburg
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Celosvětově
Certifikát
DIN EN ISO 9001
Založení
1921
Management
Dr. Attila Bilgic
Ingo Wald
Zaměstnanec
3096