Nové hygienické snímače teploty OPTITEMP pro výrobu potravin a nápojů

KROHNE Messtechnik GmbH

‚‚Nové hygienické snímače teploty OPTITEMP pro výrobu potravin a nápojů‘‘ od KROHNE Messtechnik GmbH

Snímače teploty OPTITEMP TRA-H6x/-C6x se schválením 3A, FDA a EHEDG. Konec snímače s rychlou odezvou a malou chybou způsobenou vedením tepla pro dosažení vysoké přesnosti u krátkých jmenovitých délek. Modulární hygienické připojení G½: ocel na ocel & ocel na PEEK.

Firma KROHNE uvádí na trh novou řadu snímačů teploty KROHNE OPTITEMP TRA-H6x/-C6x. Jsou určeny pro hygienické aplikace v potravinářství a při výrobě nápojů a mají schválení 3A, FDA a EHEDG.

Nová řada obsahuje standardní a kompaktní provedení snímačů teploty s rychlou odezvou a sníženou chybou způsobenou vedením tepla pro dosažení vysoké přesnosti měření u krátkých jmenovitých délek. Mohou být objednán s vyměnitelnými nebo nevyměnitelnými odporovými vložkami Pt100 s ještě rychlejší odezvou. Všechny tyto přístroje jsou odolné vůči vibracím a mají krytí IP69.

Varianty provozního připojení zahrnují modulární adaptivní systém se základem tvořeným hygienickým závitem G½, a to v provedení "ocel na ocel” & “ocel na PEEK”. Rovněž je k dispozici široký sortiment různých hygienických provozních adaptérů. Pro americký trh se dodává navařovací svěrné připojení ve dvou světlostech, schválení 3A pro toto provedení se připravuje.

Všechny přístroje mají výstup 4…20 mA; pro OPTITEMP TRA-H6x se na přání dodává HART, Bluetooth a NFC. Jako alternativa k běžně používané kabelové vývodce je k dispozici konektor M12. Pro bezdrátové nastavení, kontrolu a základní ověření slouží aplikace OPTICHECK Temperature Mobile, pokud si zákazník zároveň zvolí převodník teploty OPTITEMP TT 33 nebo TT 53.

3A je registrovanou ochrannou známkou 3-A Sanitary Standards, Inc
EHEDG je registrovanou ochrannou známkou European Hygienic Engineering and Design Group
Bluetooth je registrovanou ochrannou známkou Bluetooth Special Interest Group
HART je registrovanou ochrannou známkou FieldComm Group

Více novinek.

Rozšíření diagnostiky přístroje podle NE107 o speciální diagnostiku aplikace Detekce zablokování plováčku, pulzujícího proudění a chybné montáže po provedení údržby
Zabezpečená bezdrátová komunikace se všemi průtokoměry OPTIMASS přes tablet nebo chytrý telefon Aplikace OPTICHECK Flow Mobile pro bezdrátové ověření, kontrolu a uvedení přístroje do provozu Hmotnostní průtokoměry s certifikací SIL a komunikací Bluetooth
Adresa
Ludwig-Krohne-Strasse 5
47058
Duisburg
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Celosvětově
Certifikát
DIN EN ISO 9001
Založení
1921
Management
Dr. Attila Bilgic
Ingo Wald
Zaměstnanec
3096