Katalog

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015

06.07.2021 03:07

Decentralizované napájení dokonale vhodné pro aplikace "na stroji"

Díky vakuové zapouzdřené technologii se společnost MTM Power zaměřuje na zapouzdřené, robustní, dlouholeté, teplotně odolné a zcela bezúdržbové moduly. Patentované termoselektivní vakuové zapouzdření zpomaluje stárnutí komponent a výrazně prodlužuje životnost zařízení MTM Power. Tento celosvětově unikátní proces zapouzdření a připojení pomocí speciálních 7/8" konektorů navíc umožňuje provedení v krytí IP67, a tedy nerušené použití v terénu. Nejlepším příkladem jsou AC/DC moduly řady
PM-IP67A se střídavým (90...264 VAC) a stejnosměrným širokým vstupním rozsahem (100...353 VDC). V automatizační technice představují tyto externí napájecí zdroje s krytím IP67 jednoduché a rychlé řešení "plug and play" pro napájení řídicích komponent bez nákladných rozváděčů, a to i ve zvláště náročných podmínkách.

Moduly řady PM-IP67A jsou k dispozici s běžnými jednoduchými a dvojitými výstupními napětími. Jsou určeny pro celosvětové použití v extrémních podmínkách prostředí, jako je prašnost a vlhkost, a umožňují efektivní a úsporné řešení různých úloh ve všech aplikacích "na stroji". MTM Power je speciálně navrhla pro decentralizované systémy bez rozváděčů - nejmodernější trend v automatizaci.

Dalšími vlastnostmi jsou robustní konstrukce, SMD-technologie, automatický 100 % závěrečný test a
100 %-burn-in-test. Řada PM-IP67A nabízí konstantní výstupní výkon 50, 75, 100 nebo 200 W; je chráněna proti zkratu, nepotřebuje zemní zátěž a pracuje v teplotním rozsahu -25 až +70 °C. Moduly mají schválení VDE a UL/cUL. Zařízení s výstupním napětím 24 V jsou k dispozici ve verzi s omezeným zdrojem napájení.

.