Sušičky chladiva (Řada ADD)

ALMiG Kompressoren GmbH

Sušičky chladiva (Řada ADD) od ALMiG Kompressoren GmbH

Tyto kondenzační sušičky snižují výrobní náklady a zvyšují výkonnost. Vysoce výkonný dvoufázový deskový výměník z nerezové oceli zaručuje spolehlivý provoz sušičky až do impozantních + 55°C nasávací teploty a tlakový rosný bod + 3°C.

Další produkty v sekci Sušičky chladiva

Integrovaná regulace otáček upravuje spotřebu energie přístrojů řady ALM-E podle příslušného množství stlačeného vzduchu v kondenzační čištičce. Dochází tak až k 50% úsporám energie při stabilním tlak...
Adresa
Adolf-Ehmann-Strasse 2
73257
Köngen
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Afrika
Evropa
Certifikát
ISO 9001
ISO 14001
Založení
1923
Management
Dipl. Ing. Wilfried Koltes
Betriebswirt Thomas Plach

O ALMiG Kompressoren GmbH

Jméno, které zaručuje technologii nejvyšší úrovně v oboru stlačeného vzduchu. Společnost ALMiG vznikla ze společnosti z dlouhou tradicí, jejichž výrobky v oboru stlačeného vzduchu byly vždy symbolem kvality, pokroku a ohledu na potřeby zákazníků. Dnes je společnost ALMiG nesmírně pružnou firmou, která umí rychle reagovat na zvláštní požadavky zákazníků. Podporuje své zákazníky jako kvalifikovaný partner, poskytuje poradenství a praktickou podporu. Je samozřejmé, že naše odhodlání pokračovat ve výzkumu a vývoji je základem všech zařízení, která vyrábíme, protože jsme jeden z vedoucích dodavatelů pokročilých systémů stlačeného vzduchu.