Průmyslové kompresory (VARIABLE)

ALMiG Kompressoren GmbH

Průmyslové kompresory (VARIABLE) od ALMiG Kompressoren GmbH

Výkonnostní třída: 16 - 355 kW. Šroubové kompresory ALMiG rady VARIABLE s regulací otácek pomocí frekvencního menice byly vyvinuty podle nejnovejších poznatku výzkumu a pomocí nejnovejší technologie. Jejich použití je vhodné všude, kde je třeba měnit dodávané množství stlačeného vzduchu. Analýzy trhu ukazují, že průměrné využití kapacity kompresoru je 50 - 70%. Maximální dodávané množství se vyžívá pouze při provozních špičkách. Toto nás přimělo vyvinout technologii ALMiG SCD, která se vyznačuje vysokou účinností v celém rozsahu částečného zatížení motoru, tedy přesně tam, kde je to požadováno.

Další produkty v sekci Průmyslové kompresory

Výkonnostní třída: 1,5 – 11,4 kW. Průmyslová kvalita s novým designem. Tyto vzduchem chlazené 1-fázové nebo 2-fázové kompresory s přímým pohonem jsou silné a úsporné.
Adresa
Adolf-Ehmann-Strasse 2
73257
Köngen
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Afrika
Evropa
Certifikát
ISO 9001
ISO 14001
Založení
1923
Management
Dipl. Ing. Wilfried Koltes
Betriebswirt Thomas Plach

O ALMiG Kompressoren GmbH

Jméno, které zaručuje technologii nejvyšší úrovně v oboru stlačeného vzduchu. Společnost ALMiG vznikla ze společnosti z dlouhou tradicí, jejichž výrobky v oboru stlačeného vzduchu byly vždy symbolem kvality, pokroku a ohledu na potřeby zákazníků. Dnes je společnost ALMiG nesmírně pružnou firmou, která umí rychle reagovat na zvláštní požadavky zákazníků. Podporuje své zákazníky jako kvalifikovaný partner, poskytuje poradenství a praktickou podporu. Je samozřejmé, že naše odhodlání pokračovat ve výzkumu a vývoji je základem všech zařízení, která vyrábíme, protože jsme jeden z vedoucích dodavatelů pokročilých systémů stlačeného vzduchu.