UWT GmbH
UWT GmbH
19.01.2026 17:05
V krásné oblasti Velké Británie potřeboval závod na výrobu energie z odpadu komplexní řešení regulace hladiny pro celé zařízení.
Úkol:
Pro optimalizaci celého procesu dodavatelského řetězce hledal provozovatel jediného dodavatele, který by mohl poskytnout komplexní poradenství, odborné znalosti a produkty z jediného zdroje. Tým UWT UK toho dosáhl vybudováním důvěryhodného vztahu s provozovatelem zařízení, čímž zajistil bezpečnost, spolehlivost a maximální účinnost od procesu konzultací až po instalaci zařízení.
Řešení:
Bylo třeba najít správné výrobky pro celou aplikaci pro kontinuální i bodové monitorování hladiny v celém závodě.
Pro bodové měření hladiny popílku ve filtračních systémech byly instalovány různé individuální konfigurace rotačního lopatkového detektoru Rotonivo® RN 3002 a vibrační tyče Mononivo® - MN 4030. Bylo důležité, aby senzory měly certifikaci ATEX a odolávaly teplotám až 150 °C.
NivoRadar® - NR 3100 byl dodán s pětibodovými kalibračními certifikáty pro nepřetržité monitorování skladů sypkých materiálů, což poskytlo absolutní jistotu přesnosti zařízení.
Kategorie
Nabízíme
Stát
Německo