• ISO 9001:2015

GEDA GmbH

17.06.2024 01:06

Zábava, cvičení a teambuilding - GEDA na firemním běhu M-net v Augsburgu

za společnost GEDA GmbH z Asbachu-Bäumenheimu startovalo na firemním běhu 2024 18 účastníků Německý výrobce stavebních a průmyslových výtahů se zúčastnil 13. ročníku firemního běhu M-net s 18 běžci.

Dne 16. května 2024 nadešel čas a motivovaní zaměstnanci se vydali na 5,3 km dlouhou trať v Augsburgu.
Letošní ročník firemního běhu byl naprosto úspěšný, a to nejen díky účasti 12 000 běžců, ale také díky bezproblémové spolupráci všech zúčastněných. Již dlouho před startem na augsburském výstavišti v 19 hodin se sešlo mnoho běžeckých nadšenců. Bylo mezi nimi i 18 vysoce motivovaných startujících z GEDA, pro které byla zábava ze sportu a dobrá věc na prvním místě.
V počátečním mírném dešti účastníci statečně absolvovali 5,3 km dlouhou etapu a vydali ze sebe všechno. Vyčerpaní, ale šťastní oslavili tuto skvělou akci při následném slavnostním vyhlášení výsledků. Při skvělé zábavě, dobrých rozhovorech a výborné atmosféře kolem trati byly jediným mínusem bolavé svaly následující den.
Nejrychlejšími běžkyněmi GEDA byly Sarah Menge (172. místo za 25,25 min) a Sina Schmidbaur (548. místo za 28,18 min). Z mužů byli nejrychlejší Lukas Pickel (154. místo za 20,25 min) a Stefan Maurer (296. místo za 21,29 min). Ve smíšené kategorii obsadil tým "Die jungen Wilden" 22. místo.
Všem týmům GEDA gratulujeme k dosaženým výsledkům!