Katalog

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

11.06.2024 01:06

Silný hotel v srdci Birminghamu

GEDA Multilift P22 Premium jako pomocník v druhém největším městě Anglie

Prémiová verze GEDA Multilift P22 byla použita jako pomocník na náročném staveništi v anglickém West Midlands. V centru Birminghamu se staví komplex budov s 226 luxusními byty.

V centru britského Birminghamu se staví komplex budov JQ Rise, který se skládá z 226 luxusních bytů s jednou a dvěma ložnicemi v centru města. Důležitá občanská vybavenost, jako jsou supermarkety, lékárny a restaurace, se nachází v docházkové vzdálenosti nebo jen několik minut od bytů. V bezprostřední blízkosti komplexu budov se nacházejí také důležitá zařízení, jako je například University College, Arena a O2 Academy. Moderní design a exkluzivní vybavení interiéru činí z bytů vyhledávané nemovitosti pro nájemníky s nejvyšší úrovní komfortu bydlení.

Odpovědná stavební firma se po dobu výstavby rozhodla pro GEDA Multilift P22 Premium jako ideálního pomocníka, a to z různých důvodů. Bylo důležité, aby zaměstnanci a materiál byli chráněni před deštěm a větrem. Navíc na rozdíl od otevřených přepravních plošin může Multilift jezdit vyšší rychlostí, což šetří mnoho času a peněz. Pro větší pocit bezpečí byly zvoleny bezpečnostní dveře s výškou podlahy 2,1 m, které jsou u řady GEDA Multilift možné a umožňují menší vzdálenost od budovy i vysokou rychlost stroje.
Výtah byl pronajat prostřednictvím našeho partnera Hoist Hire Service.


Výtah Multilift P22 Premium Výtah GEDA Multilift P22 Premium je na stavbě v provozu již 12 měsíců a přepravuje na stavbu osoby i materiál. Pro dopravu ve výškách je k dispozici vyškolená obsluha výtahu, jejímž úkolem je profesionální obsluha výtahu při přístupu do 24 pater.
Ta jsou vybavena bezpečnostními dveřmi ve výšce a v uzavřeném patře, aby byl zajištěn bezpečný přístup do budovy. S rychlostí 54 m/min se lze rychle přiblížit k celé výšce stavby, která činí 75 metrů. Maximální výška zdvihu výtahu GEDA Multilift P22 je 200 metrů. S nosností 2000 kg je výtah skutečnou silou.
S rozměry plošiny 1,4 m x 3,2 m x 2,1 m nabízí výtah dostatek prostoru a možností pro přepravu potřebného materiálu na staveništi. Patří sem okna, potrubí a vše potřebné pro suché práce v interiéru.
Zvláštností tohoto staveniště bylo kotvení přes okna. Pro to musela být vytvořena speciální konstrukce, aby nedošlo k poškození cihlové fasády. Díky vynikající spolupráci mezi společností Hoist Hire Services, stavebním oddělením společnosti GEDA a odpovědnou lešenářskou firmou byl tento úkol zvládnut na výbornou.
Spolupráce již téměř 20 let Bavorský výrobce průmyslových a stavebních zvedáků GEDA spolupracuje se společností Hoist Hire Service na britských stavbách již téměř 20 let. V tomto projektu bylo zařízení pronajato společností Hoist Hire Service a instalováno před lešení patřící společnosti Intercity Scaffolding.

Společnosti GEDA a Hoist Hire Service si velmi váží dlouholeté spolupráce a opět dokazují, jak úspěšně zvládají výzvy. Kvalita a podpora jsou pro společný úspěch rozhodující.

Více novinek.

Několik zařízení GEDA pomáhá dotvářet exkluzivní byty v novém pražském komplexu budov.

15.03.2024 01:05

ČAS NA NOVOU KAPITOLU
Začala nová kapitola v GEDA Central

04.03.2024 01:05

ČAS NA NOVOU KAPITOLU
GEDA otevírá novou kapitolu 29. února 2024 UPOZORNĚTE NA DATUM - 29.02.2024. V tento den otevřeme novou kapitolu společnosti GEDA exkluzivní online akcí.
23 přístrojů GEDA při rozsáhlé rekonstrukci pražské nemocnice v Motole
Dopravní plošiny GEDA přispívají k úspěšné rekonstrukci historické záhřebské katedrály.
Hrad Frederiksborg v Dánsku prochází rozsáhlou rekonstrukcí s výtahy GEDA