Katalog

Heimerle + Meule GmbH

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery
  • Responsible Gold Guidance

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery

05.07.2024 02:07

Čisté zkušenosti - Arnd Gollan se připojuje k týmu Heimerle + Meule

Arnd Gollan nastoupil 1. dubna 2024 na novou pozici ředitele pro mezinárodní rozvoj obchodu ve společnosti Heimerle + Meule GmbH v Pforzheimu.

Arnd Gollan nastoupil 1. dubna 2024 na novou pozici ředitele pro mezinárodní rozvoj obchodu ve společnosti Heimerle + Meule GmbH v Pforzheimu. S úctyhodnými 30 lety zkušeností v oboru drahých kovů s sebou přináší hluboké odborné znalosti a množství úspěšných projektů.

Jeho příchod znamená pro společnost významný krok, neboť využije své odborné znalosti k rozvoji nových obchodních oblastí a k podpoře mezinárodního růstu. Před nástupem do společnosti Heimerle + Meule pracoval Arnd Gollan pro renomované společnosti, jako jsou Agosi, Umicore a Degussa. Hrál klíčovou roli při otevírání nových trhů a zakládání výrobních závodů v zahraničí.

Zejména jeho práce pro společnosti Agosi a Umicore v Thajsku a Číně, kde se významně podílel na zřízení rafinerie, svědčí o jeho angažovanosti a odborných znalostech v oblasti mezinárodního obchodu. V Kanadě Arnd Gollan inicioval úspěšné převzetí místního závodu na výrobu drahých kovů pro společnost Agosi, čímž založil první stopu v Severní Americe. Arnd Gollan vedl rozvoj a renovaci průmyslových aktivit v oblasti drahých kovů nově založené velkoobchodní divize společnosti Degussa v Pforzheimu.

Díky těmto zkušenostem hluboce porozuměl komplexním požadavkům obchodu s drahými kovy a stal se vyhledávaným odborníkem v tomto odvětví. Ve společnosti Heimerle + Meule využije Arnd Gollan své rozsáhlé zkušenosti v oblasti fúzí a akvizic k rozšíření divize průmyslové recyklace. Jeho hlavním úkolem bude identifikovat nové obchodní oblasti a aktivně se podílet na projektech strategického řízení.

Jeho cílem je nadále posilovat pozici společnosti jako předního poskytovatele na mezinárodním trhu s drahými kovy a podporovat udržitelný růst. Díky odborným znalostem Arnda Gollana a jeho odhodlání k inovacím a udržitelnosti má společnost Heimerle + Meule před sebou slibnou budoucnost. Jeho jmenování do funkce ředitele pro mezinárodní rozvoj obchodu podtrhuje závazek společnosti k excelenci a růstu v celosvětovém měřítku.

Více novinek.

Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu INVEST

ve Stuttgartu

26. - 27. dubna 2024...

Společnost Heimerle + Meule prodává materiály Eldy Plus® na trhu velmi úspěšně již více než čtyři roky. Doposud je bylo možné nabídnout pouze spokojeným zákazníkům jako materiál pro frézování. To se však nyní s novou tiskárnou FilaPrintM mění!

Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu Blechexpo 2023.

Ve dnech 07. - 10. listo...