Nové scénáře pro HMI LRH panely

LOVATO Electric GmbH

‚‚Nové scénáře pro HMI LRH panely‘‘ od LOVATO Electric GmbH

3 nové scénáře pro panely HMI LRH nyní ke stažení

Tyto scénáře představují příklady použití  HMI panelu a pomocí duplikování a úprav umožňují snadno pořídít vaší vlastní aplikaci na HMI panelu pomocí softwaru LRHSW. To vše pro komunikující přístroje Lovato electric

Každý scénář představuje dvě předkonfigurované grafické stránky, které čtou data s připojených přístrojů, případně vykonávají příkazy z touch displeje (LRD microplc).

Prostudováním scénáře se uživatel může naučit správné nastavení protokolu, tagů a grafických nástrjů HMI panelu. následně může začít s vlastním projektem.

Adresa
Im Ermlisgrund 30
76337
Waldbronn
Baden-Würtemberg
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Celosvětově
Certifikát
ACAE
ACAE/LOVAG
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
OHSAS 18001:2007
Založení
1922
Management
Menso Groenewegen
Zaměstnanec
500
Social Media

O LOVATO Electric GmbH

Již více než 90 let firma LOVATO Electric vyvíjí a vyrábí nízkonapěťové elektrické přístroje pro průmyslové aplikace. Firma LOVATO Electric (byla založena v roce 1922 v severoitalském Bergamu) je soukromou rodinnou firmou řízenou dnes již čtvrtou generací této podnikatelské rodiny.

Jako jedna z prvních firem v Itálii získala v roce 1992 firma LOVATO Electric certifikát ISO 9001, v katalogu výrobků LOVATO najdete více než 10 000 přístrojů, které splňují nejpřísnější požadavky mezinárodních standardů. Motorové spouštěče, stykače, ovladače a signálky, odpínače, koncové spínače, digitální multimetry, měřicí přístroje, softstartéry, frekvenční měniče, automatické regulátory účiníku, jednotky pro řízení motorgerátorů jsou jen některé z výrobků vyvinutých a vyráběných firmou LOVATO Electric. Naší „misí“ je poskytovat konkurenceschopné výrobky a služby v oblasti průmyslové automatizace a energy managementu.

Našich 13 zahraničních dceřiných společností a síť více než 90 distributorů zajišťují dostupnost LOVATO výrobků ve více než 100 zemích světa.