LOVATO Electric GmbH

Produkty a služby LOVATO Electric GmbH (49)

Motorové jističe
Výkonové stykače
Stykače kondenzátorů
Motorová jisticí relé
Termistorová ochraná relé
Elektromechanické startéry
Zařízení pro tlumený rozběh
Měniče frekvence
Povelové přístroje
Tlačítka (Platinum Series)
Tlačítka nouzového vypnutí
Světelné oznámení

Zprávy

3 nové scénáře pro panely HMI LRH nyní ke stažení
Adresa
Im Ermlisgrund 30
76337
Waldbronn
Baden-Würtemberg
Německo
Typ podnikání
Výrobce
Exportní regiony
Celosvětově
Certifikát
ISO 9001
ISO 14001
ACAE
ACAE/LOVAG
Založení
1922
Management
Menso Groenewegen
Zaměstnanec
500

O LOVATO Electric GmbH

Již více než 90 let firma LOVATO Electric vyvíjí a vyrábí nízkonapěťové elektrické přístroje pro průmyslové aplikace. Firma LOVATO Electric (byla založena v roce 1922 v severoitalském Bergamu) je soukromou rodinnou firmou řízenou dnes již čtvrtou generací této podnikatelské rodiny.

Jako jedna z prvních firem v Itálii získala v roce 1992 firma LOVATO Electric certifikát ISO 9001, v katalogu výrobků LOVATO najdete více než 10 000 přístrojů, které splňují nejpřísnější požadavky mezinárodních standardů. Motorové spouštěče, stykače, ovladače a signálky, odpínače, koncové spínače, digitální multimetry, měřicí přístroje, softstartéry, frekvenční měniče, automatické regulátory účiníku, jednotky pro řízení motorgerátorů jsou jen některé z výrobků vyvinutých a vyráběných firmou LOVATO Electric. Naší „misí“ je poskytovat konkurenceschopné výrobky a služby v oblasti průmyslové automatizace a energy managementu.

Našich 13 zahraničních dceřiných společností a síť více než 90 distributorů zajišťují dostupnost LOVATO výrobků ve více než 100 zemích světa.