Katalog

YXLON International GmbH

YXLON International GmbH

  • ISO 9001:2015

YXLON International GmbH

  • ISO 9001:2015

05.05.2022 02:05

Technologie se vyvíjí. Stejně tak Yxlon.

Yxlon se stává kometou Yxlon. Na letošním veletrhu Control oznámil výrobce rentgenových a CT kontrolních systémů, že s účinností od 8. září 2022 změní svůj název na Comet Yxlon. Nová značka podtrhuje dlouholeté spojení společnosti Yxlon se společností Comet, přední světovou společností v oblasti inovativních technologií zaměřenou na plazmovou a rentgenovou technologii

Svěží, moderní design nové značky Comet Yxlon odráží inovace a nadšení společnosti pro řešení problémů zákazníků.

"Značka Comet Yxlon reprezentuje desetiletí zkušeností s rentgenovým zářením a vášeň pro vytváření nových věcí - v souladu s mottem "Vedeni zkušenostmi. Driven by curiosity." řekl Kevin Crofton, generální ředitel společnosti Comet Group a dočasný prezident společnosti Yxlon. "Rebranding posiluje naši přítomnost a potvrzuje náš význam ve skupině Comet Group."

Podnikatelské kořeny společnosti Yxlon sahají až k objevu rentgenových paprsků W. C. Röntgenem v roce 1895 a výrobě první rentgenové trubice C. H. F. Müllerem v roce 1896. Společnost YXLON International GmbH se sídlem v Hamburku je od roku 2007 součástí mateřské společnosti Comet Holding AG, která je kótovaná na švýcarské burze a sdružuje přední světovou skupinu inovativních technologických podniků.

Více novinek.

17. února 2022: Společnost YXLON International uvedla tento čtvrtek na celosvětový trh zcela nový systém počítačové tomografie, a to prostřednictvím tří online akcí. Nový systém YXLON UX50 s kompaktní a odolnou konstrukcí byl vyvinut speciálně pro výrobní prostředí se zvláštním zaměřením na automobilový a slévárenský průmysl. Systém se ideálně hodí pro testování komponentů tradičních pohonných technologií i rostoucí e-mobility s jejími specifickými požadavky.

Dirk Steiner, manažer obchodního rozvoje společnosti Yxlon, se průmyslovou počítačovou tomografií...