Katalog

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG

  • ISO 9001:2015
  • REACh
  • RoHS

17.11.2023 01:11

Rychloupínací svorky pro optickou měřicí techniku od společnosti KIPP

Opraveno bez odrazu

Společnost HEINRICH KIPP WERK rozšířila svůj rozsáhlý sortiment rychloupínacích a silových svorek o dvě nové varianty s černým povrchem. Ty byly speciálně navrženy pro použití v oblasti optické metrologie, kde pomáhají udržet obrobky na místě při fotometrických měřeních.

Matný černý povrch nových rychloupínacích svorek zabraňuje odrazům při optickém měření a fotografování a kompenzuje vnější světelné vlivy, které mohou vést k odrazům během procesu měření. Upínací prvky jsou vyrobeny z leštěné oceli a otevírají a zavírají se pomocí rukojeti z černého plastu odolného proti olejům. Rychloupínací svorky lze použít v horizontálním (K2067) nebo vertikálním (K2066) provedení. Obě verze jsou k dispozici vždy ve třech velikostech a mají vodorovnou základnu a nastavitelné přítlačné vřeteno.

HEINRICH KIPP WERK nabízí široký sortiment rychloupínačů a silových upínačů, včetně tlačných tyčových upínačů, pneumatických upínačů a kloubových upínačů, jakož i rychloupínačů vyvinutých vlastními silami. Ty se vyznačují ergonomickým a uživatelsky přívětivým tvarem rukojeti a také dlouhou životností. Díky speciálnímu povrchu jsou výrobky odolné proti korozi a obzvláště stabilní díky kuželovému upínacímu ramenu s profilem U. Inovativní rychloupínací svorky jsou k dispozici také s bezpečnostním zámkem. Ta zajišťuje, že rukojeť lze ovládat až po uvolnění zámku.

Kromě rychloupínacích a silových upínačů nabízí společnost KIPP uživatelům také širokou škálu příslušenství. Portfolio zahrnuje konektory se šroubovým připojením, nastavitelné upínací kusy pro rychloupínací svorky se snímačem síly, montážní držáky, plastové rukojeti a ochranné krytky, adaptérové bloky a desky a také upínací kotouče pro přítlačná vřetena.

Více novinek.

Multi-talenty vhodné pro montáž

02.10.2023 01:00

KIPP na veletrhu Motek 2023
Veletrh MOTEK ve Stuttgartu se letos opět uskuteční od 10. do 13. října.
Tři nové upínací moduly řady KIPP UNILOCK
Správná hydraulická upínací technika pro každý upínací úkol
Bezpečné zamykání pro všechna prostředí